09173119959 مشاوره
چگونه مانند دیجی کالا شوید؟

تاریخ انتشار : چهار شنبه 8 دی 1395

بازدید : 2122

"دیجی کالا چگونه توانست به چنین میزانی از فروش و سوددهی برسد؟ ترجیح می‌دهید یک بار فروش داشته باشید، یا یک مشتری وفادار و ثابت؟"

آیا از مهم‌ترین اصل مشتری مداری شرکت‌های بزرگ اطلاع دارید؟ دیجی کالا چگونه توانست به چنین میزانی از فروش و سوددهی برسد؟ آیا به این فکر کرده‌اید چگونه می‌توانید مشتریانی وفادار برای کسب و کارتان ایجاد کنید؟

آیا می‌توان از طریق پنل اس ام اس درآمدی پایدار و مادام العمر ایجاد کرد؟ کسب وکاری که شغل دوم شما و درآمدی بیشتر از حقوق کارمندی داشته باشد؟

اگر علاقمند به دانستن پاسخ این سوالات و افزایش دانسته‌های خود هستید تا پایان همراه ما باشید و هدیه‌ای را که برای شما در نظر گرفته‌ایم از دست ندهید.

ترجیح می‌دهید یک بار فروش داشته باشید یا یک مشتری وفادار و ثابت؟ آیا می‌دانید میشل پلوسو مدیر عامل سابق آژانس مسافرتی Travelocity شخصا و حتی در تعطیلات  به تمام ایمیل‌های مشتریانش پاسخ می‌داند؟ دقت کرده‌اید که از لحظه ی خرید از دیجی کالا تا دریافت محصول، بوسیله پیامک‌های متعدد لحظه به لحظه از وضعیت سفارشمان آگاه می‌شویم. همه‌ی این اقدامات برپایه اصل مهم احترام به مشتری است. همه‌ی مشتریان کسب و کار شما انسان هستند و انسان ها از اینکه بدانند فقط بدنبال پولشان نیستید و پس از پایان فروش همچنان برایتان مهم هستند، خوشحال می‌شوند و اعتماد و وفاداری شان نسبت به شماو همچنین  احتمال خریدشان افزایش می‌یابد.

" داشتن مشتریان وفاداری که مایلند باز هم از شما خرید کنند" این دقیقا همان چیزی است که موجب جهشی بزرگ در کسب وکارتان می‌شود.

اگر شما مدیر یک فروشگاه اینترنتی هستید، آیا مشتریانتان را پس از خرید به حال خود رها می‌کنید؟ چرا شما به صورت خودکار و با نصب یک افزونه به مشتریانتان پیامک ارسال نمی‌کنید تا آنها را شگفت‌زده کنید؟ اگر قبلا از پنل ارسال پیامک استفاده کرده باشید ممکن است با مشکلاتی همچون وجود خطوطی که پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود ( بلاک) کرده‌اند مواجه شده باشید.

در این مقاله به شما یک وب سایت ارائه دهنده خدمات پنل اس ام اس را معرفی می‌کنیم که علاوه بر حل مشکلات گذشته، قابلیت‌ها و فرصت‌های جدیدی را به شما ارائه می‌کند. شما بوسیله پنل اس ام اس به آسانی می‌توانید فروشگاه اینترنتی‌تان را به پنل اس ام اس مجهز کنید تا  به صورت خودکار  بعد از خرید برای  مشتریانتان پیامک ارسال تشکر و اطلاع رسانی ارسال شود.

اما شاید بگویید من یک فروشگاه اینترنتی یا وبسایت ندارم، آیا پنل اس ام اس برای من کاربردی دارد؟

تبلیغات

روزانه میلیون ها پیامک تبلیغاتی از سوی کسب وکارهای مختلف در سرتاسر دنیا ارسال می‌شود. با این کار در این دنیای شلوغ و پر هیاهو نام و برندتان همواره در ذهن مشتریان می ماند.. واضح است که پول نسبتا ناچیزی که صرف ارسال پیامک می‌کنید نه تنها هزینه نیست بلکه بزودی موجب افزایش قابل توجه فروشتان می‌شود. آیا شما یک فرصت تبلیغاتی با ضریب نفوذ بالا و درعین حال کم هزینه را نادیده می‌گیرید؟

پنل اس ام اس سیرن اس ام اس به کمک قابلیت‌های مختلف ارسال مانند، ارسال پیامک تکی، ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت یا ارسال پیامک به بانک مشاغل می‌تواند پیامتان را دقیقا به مخاطب هدف شما  ارسال کند.

زندگی با درآمد کارمندی یا ایجاد یک کسب وکار شخصی؟ انتخاب با شماست!

اگر بدنبال ایجاد درآمدی پایدار در کنار شغل کنونی خود هستید ادامه این مطلب را از دست ندهید.

شغل دوم

اگر به دنبال یک شغل درآمدزا و پاره وقت هستید، فرصت را از دست ندهید! همین الان کسب درآمد اینترنتی را شروع کنید!

برچسب ها :


آخرین مطالب وبلاگ سیرن

خدمات طراحی سایت سیرن