09173119959 مشاوره
۵ روش برای تاسیس کسب و کار در کمتر از ۲ هفته

تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آذر 1395

بازدید : 3118

شروع یک کسب‌وکار نیاز به مهارت‌ها و امکانات گسترده‌ای دارد؛ اما ۵ ابزاری که قصد داریم معرفی کنیم، در رسیدن به این مهارت‌ها و امکانات به شما کمک خواهند کرد.

یکی از مشکلاتی که در ابتدای تأسیس کسب‌وکار وجود دارد؛ این است که صاحبان کسب‌وکار جدید، نقطه شروع را نمی‌دانند و همین امر باعث می‌شود تأسیس کسب‌وکار با تأخیر مواجه شود. به همین دلیل قصد داریم ابزارهایی قدرتمند و عالی به شما معرفی کنیم که می‌توانند وظایف را برای شما شرح دهند و انجام آن‌ها را آسان‌تر کنند.

در ادامه قصد داریم ۵ ابزار را به شما معرفی کنیم که به لطف آن‌ها می‌توانید در کمتر از ۲ هفته، کسب‌وکارتان را تأسیس کنید. همراه زومیت باشید.

Zoho

ابزار کسب و کار

Zoho ابزاری است که می‌تواند خدمات لازم برای هر کسب‌وکاری را ارائه دهد. این نرم‌افزار می‌تواند اپلیکیشن‌هایی در اختیار شما قرار دهد که به کمک آن‌ها بتوانید وظایف مورد نیاز در کسب‌وکار مانند بازاریابی یا حسابداری را انجام دهید. تمام مراحل به حالتی طراحی شده است که بتوانید به‌راحتی با آن‌ها کار کنید و در سریع‌ترین زمان مهارت لازم برای استفاده حرفه‌ای از اپلیکیشن‌ها را به دست آورید.

وجود امکانات گسترده به شما اجازه می‌دهد تمام نیازهای ابتدایی برای شروع کسب‌وکار را داشته باشید. استفاده از Zoho نه‌تنها به شما اجازه می‌دهد در سریع‌ترین زمان بتوانید کار را شروع کنید بلکه می‌تواند در کاهش هزینه‌ها نیز به شما کمک کند. برای ورود به سایت Zoho کلیک کنید.

HopScratch

ابزار کسب و کار

ابزار HopScratch را می‌توان کسب‌وکار در داخل یک جعبه خواند. این ابزار به شما کمک می‌کند ایده‌ی خود را توسعه دهید و آن را تبدیل به یک کسب‌وکار کنید. از مزایای این ابزار، قابلیت شخصی‌سازی وسیع آن است که به شما اجازه می‌دهد ابزار را مناسب با کسب‌وکارتان ویرایش کنید و بتوانید برای هر چالش، راه‌حل مناسبی طراحی کنید.

تفاوت اصلی این برنامه با Zoho این است که ابزار Zoho راه‌کارهایی برای مدیریت به شما ارائه می‌دهد، اما HopScratch علاوه بر این خدمات، دارای امکانات دیگری مانند کمک در ساده‌تر شدن انجام کارهای اداری است.

این ابزار به شما در دانستن قوانین و مقررات نیز کمک می‌کند تا با مشکلات نقض قانون روبه‌رو نشوید. برای ورود به سایت HopScratch کلیک کنید.

PortableApps

ابزار کسب و کار

PortableApps پکیجی از اپلیکیشن‌های رایگان است که می‌تواند به شروع کسب‌وکار شما کمک کند. در PortableApps از شما خواسته نخواهد شد حسابی بسازید یا کسب‌وکارتان را در پایگاه داده سازنده این پکیج ثبت کنید؛ اما می‌توانید با در اختیار قرار دادن اطلاعات خود و روند کسب‌وکارتان به کسانی که کسب‌وکار مشابهی با شما دارند کمک کنید و حتی از اطلاعات آن‌ها بهره ببرید.

بزرگ‌ترین مزیت PortableApps، قابل حمل بودن آن است. شما می‌توانید این پکیج را روی حافظه بریزید و آن را در هرجایی که خواستید استفاده کنید. این قابلیت برای کسانی که استارت‌آپ تازه‌ای را شروع کرده‌اند و مجبورند به مکان‌های مختلفی بروند، بسیار مفید خواهد بود. برای ورود به سایت PortableApps کلیک کنید.

StartupStash

ابزار کسب و کار

StartupStash ابزاری هوشمند است که مجموعه گسترده‌ای از منابع و ابزار مورد نیاز برای شروع یک استارت‌آپ را در اختیارتان قرار می‌دهد. اگر به دنبال اطلاعات فنی برای چگونگی ثبت یک استارت‌آپ یا انتخاب نام درست هستید؛ StartupStash می‌تواند در این زمینه‌ها به شما کمک کند.

دایرکتوری موجود در این ابزار بسیار وسیع است و شامل زیرشاخه‌های بسیاری می‌شود؛ بنابراین یافتن نوع دقیق سرویس مورد نیاز بسیار راحت خواهد بود. تنها موردی که اهمیت پیدا می‌کند؛ این است که بدانید باید دنبال چه چیزی بگردید و اگر آنچه می‌خواهید، بدانید؛ منابع موجود در این ابزار می‌توانند در زمان شما صرفه‌جویی کنند. برای ورود به سایت StartupStash کلیک کنید.

SumoMe

ابزار کسب و کار

SumoMe یک ابزار مفید برای کسب‌وکارهای کوچک است که صاحبان آن تجربه چندانی در زمینه بازاریابی ندارند یا آن را به‌صورت حرفه‌ای تجربه نکرده‌اند. راهکارهای موجود در این ابزار به شما کمک می‌کند افزایش ترافیک در وب‌سایت خود را زیر نظر داشته باشید. داشتن راهکارها و قابلیت‌های مختلف باعث می‌شود SumoMe تبدیل به یک ابزار مفید برای هر گونه‌ کسب‌وکار کوچک شود. برای ورود به سایت SumoMe کلیک کنید.

برچسب ها :


آخرین مطالب وبلاگ سیرن

خدمات طراحی سایت سیرن