09173119959 مشاوره
برنامه ریزی ضروری برای موفقیت وب سایت شیراز

تاریخ انتشار : سه شنبه 2 شهریور 1395

بازدید : 2180

هر نوع کسب و کاری در اینترنت مشتاق به دیده شدن در بازار می باشند.توسعه وب سایت ها به نوبه خود فرایند خسته کننده و استرس زایی می باشد. متن زیر برخی نکات برای توسعه پروژه های طراحی وب با بودجه محدود و زمان مشخص می باشد. برای اطلاع از پیشنهاداتی که در رشد و توسعه وب سایتهای جدید همچون سایتهای توسعه یافته موجود مفید واقع می شوند

هر نوع کسب و کاری در اینترنت مشتاق به دیده شدن در بازار می باشند.توسعه وب سایت ها به نوبه خود فرایند خسته کننده و استرس زایی می باشد.

متن زیر برخی نکات برای توسعه پروژه های طراحی وب با بودجه محدود و زمان مشخص می باشد. برای اطلاع از پیشنهاداتی که در رشد و توسعه وب سایتهای جدید همچون سایتهای توسعه یافته موجود مفید واقع می شوند، متن زیر را مطالعه فرمایید.

زمینه ها و پایه های اساسی دقیق در طراحی (groundwork)
زمینه های دقیق برای توسعه وب سایت شیراز موفق بسیار ضروری می باشد. ملاحظات مهم عبارتند از تعداد صفحاتی که وب سایت باید داشته باشد و یا گرافیک آن به چه صورتی بوده و... بقیه موارد به چه صورت انجام می شود.

این روشها را می توان به دو نوع دسته بندی کرد.مسائلی که مربوط به مشتریان بوده و دیگر مسائل که مربوط به وب سایت شرکتی است که قرار است توسعه یابد. تصمیم گیری های مرتبط با این جریان نیز شامل: شناسایی هدف کاربران، پیدا کردن راهی برای اطلاع رسانی در مورد وب سایت به کاربران و همچنین شناسایی علایق آنها می باشد.

پیدا کردن روشی برای تعامل با کاربران توسط وب سایت نظیر نوع محتوای وب سایت که بر اساس نظم خاصی باعث مراجعه کاربران به طور مداوم به وب سایت می شود.

تصمیم گیری های مربوط به امور شرکت عبارتند از: هدف از طراحی وب سایت،اعم از آموزش کاربران، فروش کالا ، برای سرگرمی و یا ارائه خدمات می باشد. 

چگونگی محتوای وب سایت بستگی به میزان نظم در به روز شدن مطالب بوده و برای سنجش عملکرد وب سایت ها در به روز رسانی مطالب می توان به سایت yardsticks مراجعه کرد. یک پروژه موفق طراحی توسعه وب سایت باید موارد مذکور بالا را در مراحل اولیه پروژه رعایت نماید. این موضوع برای بخشهای بعدی پروژه بسیار مهم و ضروری می باشد.

بر این اساس، استراتژی توسعه دهندگان برای توسعه بیشتر فرمت های تعاملی در وب سایت مانند وبلگ ها، چت زنده، فیلم، انجمن ها، انیمیشن، فرم های ثبت نام و یا پایگاههای اطلاع رسانی می باشد.

طراحی وب سایت (شیراز)توسط الگوها(templates)
اغلب شرکتهای طراحی وب عموماً الگو های جذابی جهت طراحی پیشنهاد می کنند. این پیشنهاد ها اساساً برای ساخت وب سایت های ارزان قیمت به دلیل سادگی ساخت در زمان کم ارائه می شود.

اگر مشتری این پیشنهاد طراحی را بپذیرد، قادر خواهد بود طرحهای اولیه وب سایت با توانایی انجام تغییرات جزئی از جمله اندازه فونت ها، رنگ، و ... را انتخاب نماید.با این حال این الگو ها قابلیت انجام تغییرات زیادی نداشته و دامنه اصلاح آن زیاد نمی باشد. انتخاب اغلب عکسها و لوگو ها در ساخت و طراحی اینگونه وب سایت ها نیاز به دقت بیشتری داشته و باید سایز عکس و دیگر تصاویر(طول، عرض، رزولوشن و حجم) را در نظر داشته باشید.

با این حال الگو ها (templates ) کمک بزرگی برای طراحان مبتدی به علت استفاده آسان از ماژول ها و راهنماهای قدم به قدم آنها بوده است.

اگر پروژه شما پیچیده بود، برای داشتن نتیجه بهتر بسیارمهم و حیاتی است که روی طراحی وب سفارشی سرمایه گذاری نمایید. طراحی وب سفارشی (custom) به توسعه دهندگان طراحی وب سایت فرصت های بیشتری برای ارائه طرح نسبت به طراحی الگویی به شما می دهد. شرکتهای طراحی وب که به خوبی با این جریان آشنایی دارند قادر به ارائه توانایی های بالقوه خود در همان زمان کوتاه برای انجام طراحی و راضی نگه داشتن مشتریان با توجه همه جانبه به نیازهای آنها هستند.

وب سایت طراحی شده باید قادر به ارائه هدف اصلی ایجاد آن وب به منظور افزایش ترافیک سایت باشد. بنابراین رسیدن به این مقصود با طراحی یک وب سایت جذاب و مورد پسند کاربر، بسیار ساده خواهد بود.

ترکیب کاملی از جذابیت و سهولت استفاده
یک وب سایت خوب باید استفاده از آن آسان بوده و به همان اندازه در طراحی و فن آوری نیز جذابیت داشته باشد.برای این منظور، باید تخصص( دانش و آکاهی) متخصصین با استعداد طراحی در حین انجام کار نیز ارتقا پیدا کند.

یک وب سایت خوب باید در نگاه اول خوش منظر بوده و استفاده از آن برای کاربران آسان باشد.همچنین باید کلمات کلیدی لازم و متا تگ ها (برچسب) های لازم جهت بهینه سازی برای موتورهای جستجو داشته باشد.

به طور خلاصه پیش نیازطراحی یک وب سایت موثر، زیبایی مناسب، سهولت استفاده و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو نیز باشد.

برچسب ها :


آخرین مطالب وبلاگ سیرن

خدمات طراحی سایت سیرن