09369668103 مشاوره
بهترین شرکت جهان برای کارکردن؟

تاریخ انتشار : دوشنبه 28 دی 1394

بازدید : 1502

طبق یافته‌هایی که در ماه اکتبر سال ۲۰۱۲ شرکت لینکدین ارائه داده است گوگل برترین شرکتی است که کاربران تمایل به کار در آن دارند. دراینجا، به برخی از این دلایل می پردازیم. در این بررسی که شامل کلیه شرکت ها در زمینه های مختلف می باشد....

طبق یافته‌هایی که در ماه اکتبر سال ۲۰۱۲ شرکت لینکدین ارائه داده است گوگل برترین شرکتی است که کاربران تمایل به کار در آن دارند. دراین مقاله ی سیرن، به برخی از این دلایل می پردازیم.

در این بررسی که شامل کلیه شرکت ها در زمینه های مختلف می باشد، در میان آن‌ها شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی در رده‌های بالا قرار دارند. در این جا به ترتیب رتبه (از 1 تا 3) شرکت ها را ذکر کرده ایم:

شرکت گوگل (google)

شرکت اپل (apple)

شرکت مایکروسافت (microsoft)

اما چرا کاربران دوست دارند در شرکت‌هایی مانند گوگل و اپل کار کنند؟

مزایای این شرکت؟

1- ما می‌خواهیم زندگی شما را بهتر و آسان تر کنیم. افرادی که در شرکت گوگل کار می‌کنند می‌توانند بر روی فعالیت‌هایی در داخل یا خارج شرکت تمرکز کنند که به آن علاقه‌ مندند. مسئولین شرکت گوگل به صورت مستمر به دنبال بهبود وضعیت سلامت و ایجاد شادی در کارکنان خود هستند.

2- ما به بازخوردها توجه می‌کنیم. مزایای کار در شرکت گوگل به صورت مستمر و با افزایش تعداد کارکنان تغییر می‌کنند اما در شرکت گوگل مسئولین حرف اول و آخر را نمی‌زنند و بازخوردهای کارکنان برای مسئولین حائز اهمیت است.

3- ما به شما و خانواده شما اهمیت می‌دهیم. مسئولین شرکت گوگل به خانواده کارکنان خود نیز اهمیت می‌دهند. در سایت گوگل ذکر شده است خانواده کارکنان گوگل برای کارکنان مهم هستند پس برای شرکت نیز مهم‌اند و ارائه خدمات به آن‌ها نیز الزامی است.

4- سلامتی کارکنان برای ما مهم است. شرکت گوگل به سلامتی کارکنان خود اهمیت می‌دهد به طوری که در بعضی دفاتر شرکت ، خدمات پزشکی و درمانی به کارکنان ارائه می‌شود.

5- بدون نگرانی مسافرت کنید. کارکنان گوگل و خانواده‌های آن‌ها از خدمات بیمه برای مسافرت‌های کاری و شخصی خود بهره‌مند می‌شوند.

6- هیچ‌گاه از یادگیری فاصله نمی‌گیرید. در شرکت گوگل ، آموزش‌های مورد نیاز کارکنان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

7- از ارائه خدمات حقوقی استفاده می‌کنید. کارکنان گوگل به صورت رایگان می‌توانند از خدمات مشاوره حقوقی استفاده نمایند. 

برچسب ها :


آخرین مطالب وبلاگ سیرن

در تماس باشید

آدرس : شیراز ، خیابان قصردشت بین کوچه 38 و 40 ، ساختمان تفرشی ، طبقه دوم ، واحد 5
موبایل : 09369668103
موبایل : 09173119959
موبایل : 09361334218
تلفن : 07136285610
تلفن : 07136276694

خدمات طراحی سایت سیرن