09173119959 مشاوره
بازاریابی ویدئو :: ویدئو مارکتینگ

تاریخ انتشار : دوشنبه 11 آبان 1394

بازدید : 2764

ویدئو مارکتینگ یکی از روش‌های بازاریابی اینترنتی می‌باشد که تأثیر بسیاری در افزایش رنکینگ سایت دارد. در این روش از ویدئو برای جذب مخاطب استفاده می‌شود، شما با تگ کردن صحیح ویدئوهای خود و اشتراک آن در رسانه‌های اجتماعی و شبکه‌های ویدئویی ...

ویدئو مارکتینگ یکی از روش‌های بازاریابی اینترنتی می‌باشد که تأثیر بسیاری در افزایش رنکینگ سایت دارد. در این روش از ویدئو برای جذب مخاطب استفاده می‌شود، شما با تگ کردن صحیح ویدئوهای خود و اشتراک آن در رسانه‌های اجتماعی و شبکه‌های ویدئویی سیلی از مخاطبان را به سایت خود هدایت می‌نمایید.

جالب است بدانید تأثیر ویدئو 50 برابر اطلاعات متنی می‌باشد و در حال حاضر در نتایج جستجو نیز نمایش داده می‌شود که این مسئله اهمیت ویدئو مارکتینگ را بیشتر آشکار می‌سازد.

ما با ایجاد تیزرهای تبلیغاتی، بهینه سازی ویدئو بر اساس استانداردهای YouTube، تگ گذاری و اشتراک نمودن آن در شبکه‌های اجتماعی خدمات بازاریابی از طریق ویدئو را فراهم می‌نماییم.

 

 

مفهوم اساسی و اصلی در ویدئو مارکتینگ چیست ؟ چگونه به ویدئو مارکتینگ موفق برسيم ؟

در حال حاضر کاربران زيادي در اینترنت بدنبال اطلاعات ویدئويي هستند كه روز بروز در حال افزايش می باشند. این افراد تمایل دارند تا به جای خواندن متن های طولانی در مورد یک موضوع خاص از ویدئو مارکتینگ استفاده کنند و تمام موارد را با پخش شدن یک ویدئو اموزشی ببینند و دریافت نمایند .
در حقيقت، مخاطبين بیشتر از طريق ویدئو واكنش نشان مي دهند و همچنين ويدئو را به عنوان يك منبع قابل اطمينان به حساب مي آورند.
ویدئو مارکتینگ يا همان بازاریابی از راه ویدئو يكي از راه هاي بازاريابي اينترنتي مي باشد و مخاطبين خود را از راه ويدئو جمع آوري و جذب مي نمايند.


بازاریابی اینترنتی از طریق ویدئو,ویدئو مارکتینگ:


اين نكته قابل ذكر است كه بازاریابی بوسيله ي ویدئو در بالا بردن ترافيك سايت نيز نقش به سزايي دارد و در كسب و كار و درآمد تأثير شگرفي به همراه خواهد داشت. ولي باز در چشم برخي از مالكين وب سايت اين روش به چشم نمي آيد.
کاربران هميشه به طور پيوسته ویدئوها را سرچ مي نمايند، بنابراين موتورهای جستجو مثل گوگل لینکی را به نام ویدئو قرار داده و در نتيجه هاي سرچ شده، ویدئوهایي كه مربوط با کلمه کلیدی هستند را به نمایش می گذارد.
اگر به فكر توليد و ساخت ویدئوهای آنلاین برای توسعه کسب و کار خود مي باشيد ، لازم است كه از قواعد ویدئو مارکتینگ شناخت پيدا نماييد تا ویدئوی ساخته شده شما بهينه سازی برای موتورهای جستجو را داشته باشد و به هدفي كه داريد شما را برساند و بهره وري خوبي نسبت به آن كسب نماييد.
در پست بعد،  به چندين قواعد از ويدئو ماركتينگ پرداخته ايم تا با بكار گيري اين اصول و قواعد در موتور هاي جستجو قابل نمايش و بهينه باشيد و مخاطبين شما رو به افزايش باشد.

اگر مایلید در زمینه بازاریابی از طریق ویدئو مشاوره بگیرید همین امروز با متخصصین ما تماس بگیرید: 36285610 (071)

ویدئو مارکتینگ

برچسب ها :


آخرین مطالب وبلاگ سیرن

خدمات طراحی سایت سیرن