09173119959 مشاوره
ذخیره ی صفحات اینترنتی برای مطالعه ی آفلاین با اپلیکیشن Instapaper

تاریخ انتشار : سه شنبه 21 مهر 1394

بازدید : 3229

Instapaper اپلیکیشنی برای گوشی‌های موبایل است که در زمینه‌ی ذخیره‌ی وب سایت‌ها برای مطالعه‌ی آفلاین فعالیت دارد و رقیبی سرسخت برای اپلیکیشن Pocket به حساب می‌آید

این روزها دسترسی به اینترنت به حدی گسترده شده است که خوشبختانه در اکثر محیط‌ها امکان برقراری ارتباط اینترنی وجود دارد با این حال بسیاری از افراد که علاقه ای به صرف هزینه‌های اضافه برای اینترنت همراه ندارند، در ساعاتی که دور از منزل و شبکه‌ی وای فای اختصاصی خود هستند امکان دسترسی به این ارتباط آنلاین را نخواهند داشت. در این مواقع وجود ابزاری که توسط آن قادر به ذخیره‌ی آفلاین مطالب مورد علاقه‌ی خود، و مطالعه‌ی آن در ساعاتی که به اینترنت دسترسی ندارید یک مزیت فوق العاده به حساب می‌آید که خوشبختانه در سال‌های اخیر اپلیکیشن‌های متنوعی در این زمینه ساخته و تولید شده‌اند که InstaPaper یکی از شناخته شده‌ترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه است که به طور رایگان برای گوشی‌های موبایل منتشر شده است.

12a2qqaa

با نصب اپلیکیشن Instapaper گزینه‌ای به بخش اشتراک‌گذاری مرورگرهای شما اضافه خواهد شد که می‌توانید هر وب سایت یا صفحه‌ای که مایل به مطالعه‌ی آفلاین آن بودید، توسط این گزینه به اپلیکیشن Instapaper بفرستید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، این صفحه برای مطالعه‌ی آفلاین در Instapaper دانلود شود. بعد از اتمام این عملیات، شما قادر خواهید بود تا بدون برقرار بودن ارتباط اینترنتی، صفحه‌ی مورد نظر را به صورت کامل مطالعه کنید. از ویژگی‌های جالب Instapaper نیز می‌توان به امکان تغییر حالت نمایش صفحات ذخیره شده اشاره کرد که برای مثال قادر است سایز نوشته‌ها را به مقدار دلخواه شما تغییر دهد.

دستورالعمل استفاده از نرم افزار:

برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
دانلود از اپ استور اپل
دانلود اسیرن استور|نرم افزارهای کاربردی وب
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل info@sirenwebdesign.ir با ما در میان بگذارید.
 

برچسب ها :


آخرین مطالب وبلاگ سیرن

خدمات طراحی سایت سیرن