09173119959 مشاوره
گوگل به نسخه‌ی موبایل بهینه‌ی سایت‌ها امتیاز می‌دهد

تاریخ انتشار : یکشنبه 29 شهریور 1394

بازدید : 2700

به زودی شاهد تغییرات زیادی در الگوریتم گوگل خواهیم بود.از آوریل امسال گوگل شروع به امتیاز دهی به تمامی سایت‌ها می‌کند.در این راستا، تمامی صاحبان وب‌سایت‌ها جهت کسب امتیاز بیشتر از گوگل، نسخه‌ی موبایل سایت ...

گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها درحال تغییر نحوه جستجو هستند. با افزایش استفاده از موبایل و پیش افتادن آن از کامپیوترهای قدیمی، روش‌های جستجوی اصلی به سرعت درحال تغییر هستند. گوگل به وضوح، دنبال بهبود کیفیت جستجو است. علاوه بر این، موتورهای جستجو و تولیدکنندگان موبایل روی قابلیت‌های تشخیص صدا سرمایه گذاری‌های زیادی کرده‌اند تا ورود اطلاعات جستجو توسط کاربر را ساده‌تر کنند. در کل، نسخه‌ی موبایل سایت‌ها و جستجو‌ها تاثیر بسزایی در جذب کاربران دارند. به گفته‌ی گوگل، تغییرهایی که در آینده به وجود می‌آید تاثیر زیادی بر روند موتور جستجوی این کمپانی در گوشی‌های هوشمند در تمام زبان‌ها خواهد داشت و همچنین روش جستجوی کاربران را آسان‌تر خواهد کرد. 

صاحبان وب‌سایت‌هایی که تمایل دارند بدانند شرکت گوگل چه امتیازی را به سایت آن‌ها داده است، می‌تواند به این لینک مراجعه کنند.

تغییرات جدید گوگل، به سود کاربران خواهد بود. ممکن است وبسایتی نسخه‌ی موبایل نداشته یا صفحه موبایل سایت را به شکل درستی طراحی نکرده باشد. اضافه شدن ویژگی‌های جدید، این ایده را در ذهن صاحبان سایت‌ها ایجاد می‌کند که با داشتن نسخه‌ی موبایل بهتر، بازدید بیشتری را خواهند داشت.

برچسب ها :


آخرین مطالب وبلاگ سیرن

خدمات طراحی سایت سیرن