09173119959 مشاوره
تبدیل صفحات اینترنتی به PDF توسط اپلیکیشن جانبی WEB to PDF

تاریخ انتشار : جمعه 26 تیر 1394

بازدید : 2869

WEB 2 PDF اپلیکیشنی جانبی برای مرورگر دلفین است که در زمینه‌ی تبدیل سایت‌ها به فایل پی‌دی‌اف در داخل موبایل فعالیت دارد.

سال‌ها از معرفی فرمت PDF و پا گذاشتن آن به کامپیوترها و موبایل‌ها می گذرد با این حال هنوز هم مانند روزهای ابتدایی، از توجه و محبوبیت بسیار بالایی در نزد کاربران برخوردار است. فرمتی که با استانداردهای بالای خود، محدودیت‌هایی همچون عدم پشتیبانی سیستم‌ها از فونت فارسی یا... را از بین برده و می تواند متن‌ها را همانطور که در کامپیوتر مبدا تنظیم کرده‌اید، در کامپیوترها و حتی موبایل‌های دیگر نیز به نمایش بگذارد. به همین دلیل، بسیاری از کاربران که وقت کافی برای مطالعه‌ی یک مقاله‌ی اینترنتی را ندارند، یا علاقه مند به ذخیره سازی یک صفحه‌ی وب هستند، توسط ابزارهای موجود، این سایت‌ها را تبدیل به PDF کرده و در گوشی خود ذخیره می کنند. WEB 2 PDF نیز یکی از ده‌ها ابزار موجود برای انجام این تبدیل در گوشی‌های موبایل است که به صورت یک افزونه برای مرورگر دلفین نصب خواهد شد و توسط میانبر آن که در منوی این مرورگر قرار می گیرد، می توانید به سرعت وب سایت‌های مورد نظرتان را به PDF تبدیل کنید.

Web to PDF2

نحوه‌ی کار با PDF 2 WEB به این صورت است که بعد از مشاهده‌ی سایتی که قصد تبدیل آن به PDF را دارید، تنها کافی است تا روی منوی موجود در بالای صفحه کلیک کنید و گزینه‌ای که بعد از نصب این افزونه به این بخش اضافه شده است، یعنی Web To PDF را انتخاب کنید تا در کسری از ثانیه، نسخه‌ی PDF شده از صفحه‌ی اینترنتی مورد نظرتان را دریافت کنید و با لینک دانلود تحویل داده شده توسط این اپلیکیشن، به دانلود آن بپردازید.دانلود این برنامه کاملا رایگان است

برچسب ها :


آخرین مطالب وبلاگ سیرن

خدمات طراحی سایت سیرن