09173119959 مشاوره
بارگذاری کل تاریخچه جستجو در گوگل

تاریخ انتشار : جمعه 4 اردیبهشت 1394

بازدید : 1926

کاربرانی که پیش از این می‌توانستند کل تاریخچه جستجویشان را در گوگل مشاهده کنند از این پس می‌توانند با استفاده از ابزاری خاص کل این اطلاعات را بارگذاری نمایند.

این ابزار جستجوی کامل تاریخچه جستجوی هر فرد در گوگل را ممکن می‌کند. افراد برای استفاده از این قابلیت باید به حساب کاربریشان مراجعه کنند تا یک کپی از کل جستجوهای قدیمیشان را دانلود کنند. این اطلاعات پس از درخواست به سرویس گوگل درایو این شرکت منتقل می‌شود و سپس کاربر می‌تواند آنها را از گوگل درایو بر روی هر رایانه ای بارگذاری کند.

نتایج جستجوها در قالب یک فایل زیپ شده ارائه می شوند و جستجوها به تفکیک سال و فواصل سه ماهه طبقه بندی می‌شوند. ظاهرا گوگل تست ابزار دانلود کل سوابق جستجو را از سال گذشته آغاز کرده بود. هدف از این کار تسهیل دسترسی کاربران به داده های متعلق به آنها اعلام شده است. پیش از این فیس بوک هم چنین امکاناتی را در دسترس کاربرانش قرار داده بود.

گوگل به کاربران هشدار داده که این اطلاعات خصوصی را بر روی یک رایانه عمومی دانلود نکنند تا حریم شخصیشان به خطر نیفتد. برای دانلود اطلاعات جستجوی خود به صفحه https://history.google.com/history  مراجعه کرده و در بالای صفحه سمت راست بر روی گزینه ای که با چرخ دنده مشخص شده کلیک کرده و سپس دانلود را انتخاب کنید.

برچسب ها :


آخرین مطالب وبلاگ سیرن

خدمات طراحی سایت سیرن