09173119959 مشاوره

طراحی سایت معماری در شیراز که با عبارت انگلیسی Architecture website design شناخته می شود، به عنوان یکی از دغدغه های معماران به شمار می رود. شاید تا به حال به عنوان یک معمار به این موضوع فکر نکرده باشید که طراحی سایت معماری  در شیراز یا طراحی سایت شرکت معماری در شیراز  باید به چه گونه ای باشد که در کسب و کار شما تاثیر ویژه ای را بگذارد و فکر نکردن به این مسئله می تواند برای کسب و کار شما خطرناک به شمار رود.
به صورت کلی زمانی که صحبت از طراحی وب سایت معماری  در شیراز می شود، مردم فکر می کنند که طراحی سایت در رابطه با ساختار، رنگ ها، تصاویر، متن و فونت است. این موارد از جمله موارد ضروری در طراحی وب سایت هستند اما واقعیت طراحی وب سایت داستانی یا طرحی است که در پشت این مسائل وجود دارد، در واقع این طرح یا سناریو به سایت شخصیت می بخشد.
به عنوان یک معمار قطعا شما درک می کنید که یک طراحی وب سایت معماری  در شیراز مانند یک طراحی سایت دکوراسیون  در شیراز باید دارای ایده ای جذاب در کنار ویژگی های زیباشناختی باشد و در نهایت بتواند توجه مخاطبین را به خود جلب کند، البته تمامی این موارد در زمانی حائز اهمیت است که عملکرد سایت دارای ضعف نباشد. اگر بخواهیم به زبان معمارها این جریان را بیان کنیم باید بگوییم که یک ساختمان باید ساختار قدرتمندی داشته باشد و سپس طراحی ها و ظریف کاری های نهایی بر روی آن اعمال شود.
در ادامه ما به شما میگوییم که یک طراحی وب سایت معماری یا راه اندازی سایت معماری عالی به چه معنی است و چرا یک شرکت معماری  در شیراز باید طراحی سایت معماری حرفه ای  در شیراز داشته باشد. شما متوجه خواهید شد که چرا تمامی موارد در کنار هم باید به درستی کار کنند تا طراحی وب سایت معماری بتواند موفق عمل کند.

نکات طراحی سایت معماری در شیراز 

طراحی سایت معماری  در شیراز همانند تمامی سایت های موضوعی نیازمند رعایت نکات خاصی است. نکات زیر تنها بخشی از نکات طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری است.

 • گرافیک، در معماری گرافیک اهمیت ویژه ای دارد در واقع گرافیک سایت شما بیانگر سلیقه شما در طراحی است.
 • استفاده از تصاویر با کیفیت، هر اندازه تصاویر مورد استفاده در سایت معماری با کیفیت تر باشد، کیفیت کار شما از نظر کاربر بهتر خواهد بود.
 • استفاده از الگوهای گرافیکی، تا جای ممکن سعی کنید از الگوهای خاص گرافیکی استفاده کنید.
 • خلاقیت، نقطه قوت سایت معماری خلاقیت طراح سایت است. هر اندازه که در سایت خلاقیت بیشتری استفاده شود، زمان بیشتری برند شما در ذهن مخاطب خواهد ماند.
 • واکنش گرا بودن، به هیچ وجه ریسپانسیو بودن سایت را فراموش نکنید زیرا عمده ترافیک سایت شما از طریق گوشی های همراه خواهد بود.

امکانات پیشنهادی سیرن برای طراحی سایت

امکانات پیشنهادی سیرن با توجه به نوع طراحی سایت معماری و همچنین ساخت سایت معماری شما می تواند تفاوت داشته باشد. اما به صورت کلی امکانات زیر بخشی از امکاناتی است که به جهت طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری توسط سیرن به شما پیشنهاد می شود.

 1. صفحه ای به جهت ارائه رزومه
 2. تماس با ما، اطلاعات کامل تماس و فرم نظرات و پیشنهادات
 3. درباره ما، بیانگر شخصیت شرکت شما و برند شما
 4. معرفی کادر فنی با گرافیکی جذاب
 5. معرفی خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت
 6. قراردادن نمونه کار
 7. صفحه پروژه های در حال اجرا و اجرا شده
 8. نظرات کارفرمایان به صورت متن و یا ویدئو
 9. بخش ویدئو
 10. گالری تصاویر نمایشگاه ها و افتخارات شرکت معماری
 11. فرم برآورد هزینه
 12. رویدادهای روز معماری و دکوراسیون
 13. مقالات و دانستنیهای علمی
 14. قابلیت چند زبانه بودن سایت مثلا انگلیسی و عربی و….

چرا طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری مهم است ؟

سایت معماری شما نخستین شانس شما به جهت جذب کاربر برای سفارش پروژه به شمار می رود و به همین دلیل راه اندازی وب سایت معماری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر فردی که به وب سایت معماری شما وارد شود، محتوای سایت شما را دوست داشته باشد، صفحات دیگر را نیز مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت اگر با سبک ایجاد وب سایت معماری شما ارتباط برقرار کند، شماره شما را پیدا خواهد کرد و با شما تماس می گیرد. حتی اگر فرد مراجعه کننده با شما تماس نگیرد، قطعا شبکه های اجتماعی شما را دنبال می کند.
در مقابل این حقیقت اگر که طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری شما به خوبی صورت نگرفته باشد، فرد مراجعه کننده به سایت شما باز نخواهد گشت و هیچ نتیجه ای از طراحی وب سایت معماری نخواهید دید. به صورت خلاصه می توان گفت که کیفیت سایت شما به صورت مستقیم بر روی موفقیت شرکت معماری شما تاثیر گذار خواهد بود. طراحی سایت معماری خوب دارای ویژگی هایی است که در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های طراحی سایت معماری موفق خواهیم پرداخت.

سرگرم کردن مخاطبین

طراحی وب سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری موفق، به گونه ای است که مخاطبین می توانند به سادگی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند. برای آنکه طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری با چنین رویکردی همراه باشد باید مطالب به صورت مناسبی چیدمان شده باشند و علاوه بر این موضوع کاربران مراجعه کننده بتوانند به سادگی هرچه تمام تر با شرکت معماری شما ارتباط برقرار کنند.

عملکرد بی نقص و عالی

طراحی وب سایت معماری و ساخت سایت معماری فوق العاده به تنهایی کافی نیست، بلکه عملکرد وب سایت نیز حائز اهمیت است. اگر شما طراحی وب سایت خود را به یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی سایت معماری بسپارید، آنها به شما سایتی را تحویل خواهند داد که علاوه بر زیبایی ظاهری، سرعت بارگذاری بی نظیری داشته باشد. علاوه بر این مسائل در ایجاد وب سایت معماری باید به این نکته توجه کرد که سایت از نظر تعاملی به درستی کار کند و طراحی سایت معماری مانند طراحی سایت ساختمانی و طراحی سایت دکوراسیون باید بر اساس اصول کاربر پسند بنا شده باشد.

ترافیک بیشتر از جستجو

زمانی می توانیم بگوییم که طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری موفق عمل کرده است که ترافیک سایت بیش از ورودی ها از طریق موتور جستجو باشد. در واقع یک سایت معماری موفق سایتی است که بتواند مخاطبان را مدت زمان طولانی تری درون سایت نگه دارد. در واقع در طراحی وب سایت معماری باید این نکته در نظر گرفته شود که کاربران زمان بیشتری را در سایت شما بگذرانند و به سایر صفحات شما نیز برای بازدید سر بزنند.

رعایت اصول موتورهای جستجو به جهت دریافت رتبه بهتر

بهینه سازی برای موتورهای جستجو که با نام سئو سایت شناخته می شود یکی از پر اهمیت ترین مباحث در طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری است. در واقع این مفهوم به معنای این است که سایت شما تا چه میزان در نتایج موتور جستجو قابل مشاهده است. اگر یک سایت برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشد، در کلمات کلیدی بسیاری برای کاربران قابل مشاهده خواهد بود.
چگونگی طراحی وب سایت معماری یکی از نکات تاثیر گذار بر روی سئو است. طراحی وب سایت معماری ضعیف باعث می شود که کاربران به سرعت از سایت خارج شوند. این مساله در نهایت از نظر موتورهای جستجو برای شما امتیاز منفی در بر خواهد داشت. در نتیجه می توانیم بگوییم که طراحی سایت معماری و ساخت سایت معماری یکی از بخش های مهم برای دیده شدن در موتورهای جستجو است.
در طراحی سایت معماری و ساخت سایت معماری یکی از مهم ترین نکات این است که اصول موتورهای جستجو در زمان طراحی و ادامه فعالیت سایت رعایت شود. در نتیجه رعایت نکات مهم از نظر موتورهای جستجو سایت شما جایگاه بهتری نسبت به سایر سایت ها پیدا خواهد کرد و در نتیجه شما شانس بیشتری برای دیده شدن خواهید داشت.
اگر بخواهیم به صورت خلاصه برخی از این اصول را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که سایت شما باید واکنش گرا باشد، واکنش گرا بودن به منظور این است که کاربران با هر دستگاهی بدون آنکه سایت شما به هم ریخته باشد، بتوانند از سایت استفاده کنند. مسائل بسیاری در رابطه با بهینه سازی طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری برای موتورهای جستجو وجود دارد که باید حتما رعایت شود. جهت آشنایی بیشتر با سئو سایت حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات طراحی سایت سیرن