09173119959 مشاوره

طراحی سایت آموزش آنلاین در شیراز

اگر قصد طراحی یک سایت برای آموزشگاه عمومی یا خصوصی خود در شیراز را دارید دو راه کلی رو به روی شما وجود دارد. از یک خدمات طراحی سایت آموزش آنلاین در شیراز استفاده کنید یا این که خودتان به تنهایی این کار را انجام دهید. اگر مورد دوم را انتخاب کنید با یک سری پوسته ها و خدماتی رو به رو خواهید شد که می توانید از خانه این طراحی را انجام دهید. اما طراحی یک سایت آموزش مجازی دقیق و حرفه ای نیاز به یک تیم حرفه ای هم خواهد داشت. بنابراین انجام دادن کار به تنهایی ممکن است خیلی طول بکشد. گاهی اوقات این روش با شکست نیز رو به رو می شود. در این مطلب به طراحی سایت آموزش آنلاین در شیراز ، طراحی سایت آموزش مجازی در شیراز ، وب سایت آموزشی در شیراز ، طراحی سایت آموزشگاهی در شیراز اشاره می کنیم.  

استفاده از خدمات طراحی وب سایت در شیراز باعث می شود که فرایند با سرعت بیشتری به جلو حرکت کند. همچنین باعث می شود که روی زمان پایان پروژه حساب کنید و بودجه ای برای اینکار درنظر بگیرید. با یک تیم طراحی در ارتباط قرار می گیرید که از قبل تجربه طراحی سایت آموزش آنلاین در شیراز را داشته است. در سیرن ما می دانیم که چطور یک وبسایت آموزشگاهی در شیراز موفق خواهد شد. همچنین با تمام روند طراحی آن از ابتدا آشنایی داریم.

واقعیت این است که طراحی سایت تجاری با طراحی سایت آموزش آنلاین در شیراز متفاوت است. بسیاری از طراحان سایت آموزشگاهی اشتباهات معمولی را مرتکب می شوند،

اشتباهات معمول در طراحی سایت آموزش آنلاین

هدایت کردن اشتباه کاربر: طراحی سایت آموزش آنلاین باید کاربر پسند باشند. تعداد کلیک های کاربر بعد از طراحی سایت آموزش آنلاین باید به حداقل برسد تا کاربران برای رسیدن به هدفشان دچار سختی نشوند.

حوصله سر بر بودن: طراحی سایت آموزش آنلاین باید به گونه ای انجام شود که نوجوانان و کودکان را به راحتی به خود جذب کند. اگر سایت شما خسته کننده باشد این قشر از جامعه را به راحتی ازدست خواهید داد.

ساده نبودن: طراحی سایت آموزش آنلاین باید به گونه ای انجام شود که در نهایت به سادگی آن افتخار کنیم. اگر طراحی سایت آموزش آنلاین با پیچیدگی انجام شود به سرعت باعث نا امیدی می شود.

طراحی سایت آموزشی در شیراز

دانش آموزان با مشکل یادگیری روبه رو نیستند، بلکه به دلیل انعطاف ناپذیر بودن برنامه های درسی دچار بیزاری از یادگیری شده اند و برنامه های درسی رایج را مطابق با مغزها و ذهن های تغییریافته خویش نمی یابند. طراحی سایت آموزش آنلاین در شیراز یکی از روش های مقرون به صرفه است. نتایج پژوهشها نشان میدهد که نزدیک به نیمی از افراد جامعه، حس بینایی برتری دارند و نزدیک به یک پنجم از برتری حس شنوایی برخوردارند؛ یعنی از راه گوش بهتر یاد میگیرند. بیش از یکسوم دانش آموزان از راه لمسی و جنبشی بهتر یاد میگیرند.

مدرسه های امروز باید از روشهای چندحسی در آموزش بهره بگیرند و فرایند یاددهی- یادگیری را با استفاده از فناوری به پیش ببرند. برنامة درسی باید قابلیت این را داشته باشد که دانش آموزان را برای کسب موفقیت در دنیای در حال تغییر و متأثر از فناوریهای گوناگون و نو آماده کند. علت طراحی سایت آموزش آنلاین در شیراز این است که این حس های یادگیری را در دانش آموزان تقویت کنیم تا به بهترین نتیجه برسند.

نمونه سایت آموزش آنلاین در شیراز

در سیرن سایت های آموزشی فراوانی را طراحی کرده ایم. یک نمونه سایت آموزش آنلاین موسسه دریاراد است. این وب سایت آموزشی تمام امکاناتی که یک نمونه سایت آموزش آنلاین به آن نیاز دارد را در خود جای داده است. برای این که یک نمونه سایت آموزش آنلاین را مشاهده کنید به این وب سایت آموزشی مراجعه کنید. پس از مراجعه به این وب سایت آموزشی با دقت قسمت های مختلف را مشاهده کنید. این سایت بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت آموزشی آنلاین است که توسط تیم سیرن طراحی شده است. در این نمونه سایت آموزش آنلاین دوره هایی وجود دارند که دانش آموزان می توانند از آنها استفاده کنند. مدرسین نیز قادر به ثبت نام هستند. این نمونه سایت آموزش آنلاین در صفحه اول گوگل جست و جو می شود.

از نظر سئو نیز می توانید روی تیم سیرن حساب باز کنید. تیم قدرتمند سیرن تمام اقدامات لازم برای ورود وب سایت آموزشی شما به صفحه اول گوگل را انجام می دهد. قبل این که ببینید کدام نمونه سایت آموزش آنلاین بهتر است لطفا به رنکینگ آن در گوگل هم نگاه کنید.

وب سایت آموزشی در شیراز

با اهداف برپاسازی کلاس‌ها به صورت آنلاین و کاملا مجازی از مهمترین اهداف طراحی این نمونه سایت آموزش آنلاین است که از مهمترین دلایل تشکیل کلاسها به صورت آنلاین می تواند موارد مختلف همچون جلوگیری از اتلاف وقت، یا دور بودن از موسسه آموزشی شما باشد. مشاوران سیرن آماده ارائه همه گونه مشاوره در این زمینه به شما هستند تا با خیال آسوده اقدام به سفارش و طراحی چنین نمونه سایت آموزش آنلاین نمایید.

خدمات ارائه شده در یک وب سایت آموزشی

 • ایجاد کلاس آنلاین و مجازی
 • اعلام دوره های آموزشی و دسته بندی آنها و ارائه نسخه دانلود شدنی آن به کاربران آنلاین وب سایت آموزشی
 • ثبت نام به صورت آنلاین و دریافت شهریه توسط درگاه بانکی و …
 • گرفتن آزمونها به صورت آنلاین و اعلام نتیجه آزمون در همان لحظه
 • فروشگاه کتاب به صورت آنلاین برای استفاده از کتابها و دانلود آنها
 • نمایش اخبار و مقالات در جهت جذب بیشتر متقاضیان آموزش
 • تاریخچه و معرفی مرکز آموزشی
 • اخبار مرکز آموزشی و سایر اخبار مرتبط
 • دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی
 • شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان آموزش
 • برنامه زمان بندی کلاس ها
 • ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی
 • معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی
 • فروش کتاب ها و جزوات و سایر وسائل کمک آموزشی
 • صدور کارنامه و اعلام نتایج
 • دانلود جزوات اساتید، نمونه سؤالات و …
 • تصاویر و ویدیوهای آموزشی
 • گالری تصاویر از آموزشگاه و فعالیتهای آن
 • درج نظرات راجع به آموزشگاه و دوره های آموزشی
 • خبرنامه ایمیلی و پیامکی برای کاربران
 • امکان گفتگوی زنده با پشتیبان آموزشی
 • معرفی اساتید و مربیان به صورت گرافیکی
 • انجمن گفتگو
 • ربات تلگرام با امکان درج محتوای وب سایت آموزشی در کانال تلگرام به صورت اتوماتیک
 • برگزاری نظرسنجی های آنلاین

هدف مدیر در وب سایت آموزشی

اگر از مدیران یک موسسه آموزشی باشید داشتن یک نمونه سایت آموزش آنلاین ایده آل می تواند به طور شگفت آوری در جذب مخاطبان بیشتر و افزایش آمار ثبت نام و برپایی کلاسها در مرکز آموزشی شما کمک نماید.مطمئن باشید هم اکنون اساتیدی که در موسسه شما مشغول تدریس هستند با دیدن عکس و رزومه و پروفایل شخصی خودشان در وب سایت آموزشی خرسند خواهند شد و از کار کردن در موسسه شما به خود و شما افتخار میکنند. سعی کنید با داشتن وب سایت آموزشی هم دانشجو و هم استاد را راضی نگه دارید تا سود شما از این راه افزایش پیدا نماید.

طراحی سایت آموزش مجازی در شیراز

طراحی سایت آموزش مجازی به طور موفقیت آمیز به خودی خود انجام نخواهد شد. اگر طراحی خود را به کسی واگذار کنید که تجربه ای در این بازار کار داشته باشد بهترین نتیجه را خواهید گرفت. هدف شما این است که طراحی سایت آموزشگاهی خود را به کسی بسپارید که در زمینه طراحی سایت آموزش مجازی تجربه قبلی داشته باشد. طراحی یک سایت آموزش مجازی به طور موفقیت آمیز به موارد بسیاری از فونت گرفته تا ترکیب صفحه ای بستگی دارد.

توجه به تعریف دهکده جهانی و یکی شدن یافته های بشر از علوم، راهکاری است که از طریق استفاده از فناوریهای نو امکانپذیر است. برای ایفای نقش در این کاروان علم باید با استفاده از فناوری روز به هم اندیشی پرداخت. آشنایی با روشهای نوین آموزش براساس فناوری روز در سایر نظامهای آموزشی اولین گام، اعمال امکانات و دیدگاههای بومی و منطقه ای گام بعدی است. استفاده از فناوریهای نوین از سنهای پایین با رسانه های آموزشی شروع میشود.

امروزه بسیاری از مشاغل برای دستیابی به اهدافشان استفاده های مختلفی از اینترنت می کنند. در این بین نیاز به استفاده از اینترنت و طراحی سایت آموزش مجازی برای مراکز آموزشی و آموزشگاهی بیشتر از دیگر حرفه ها احساس می شود. در طراحی سایت آموزش مجازی باید بتوان ارتباط درست بین تقاضا کنندگان آموزش و مراکز آموزشی برقرار کرد.

علت مقرون به صرفه بودن طراحی سایت آموزش مجازی

صرفه جویی در زمان و امکان دسترسی راحتر برای کاربران.

مرتفع شدن محدودیت مکانی، زمانی و امکان دستیابی به کاربران بیشتر در نقاط مختلف و از فواصل دور. زیرا پس از طراحی سایت آموزش مجازی در اینترنت قابلیت دسترسی از هر نقطه ای امکان پذیر خواهد بود.

اکثر مراکز آموزشی که از سیستم آموزشی سنتی و حضوری استفاده می کنند فقط می توانند از مراجعه حضوری افراد به آموزشگاه برخوردار باشند که اکثرا هم این افراد از مناطق نزدیک به آموزشگاه هستند، در این حالت دسترسی شما حتی در خود شهرتان هم به چند امجاور محدود است بنابراین شما می توانید با طراحی سایت آموزش مجازی و ارائه امکانات آموزشی لازم و ضروری در آن با صرف هزینه،زمان و منابع بسیار کمتر امکان دسترسی به کاربران بیشتر حتی در دورترین نقاط ایران را فراهم آورید.

خدمات طراحی سایت سیرن