09173119959 مشاوره

 حتما خود شما هم که در حال خواندن این مقاله هستید جزء افرادی میباشید که هر روزه به دنبال یافتن و پیگیری اخبار جدید هستید و یکی از جاهایی که روزانه به آن سر میزنید شبکه های اجتماعی یا وب سایت های خبری میباشد. در هر کشوری حتی در  کشور خودمان وب سایتهای خبری بسیار عالی وجود دارند که اخبار را به صورت دقیقه بروز رسانی نموده و کاربران میتوانند به صورت آنلاین آن خبر را مطالعه نمایند.
    یکی از مزیت چنین وب سایت هایی بازدیدکنندگان بسیار زیاد آنها میباشد چراکه معمولا در آنها متن زیاد وجود دارد و این همان چیزی میباشد که موتورهای جستجویی مانند گوگل به دنبال آنها هستند. بنابراین اگر شما هم صاحب وب سایتهای خبری باشید مطمئنا شرکت های دیگر در داخل وب سایت شما آگهی و تبلیغات خواهند داد و میتواند منبع مالی خیلی خوبی برای شما به حساب بیاید.

    یکی از قابلتهای بسیاری خوبی که در چنین وب سایتهایی میتوان پیاده سازی نمود نمایش آنها برای نسخه های موبایل و تبلت میباشد که به نام طراحی سایت ریسپانسیو و یا واکنش گرا شناخته میشود تا کاربران راحت تر بتوانند خبرهای سایت شما را دنبال نمایند. در زمان سفارش دقیقا میتوانید نوع خبری که میخواهید در وب سایت داشته باشید را مشخص نمایید مانند اخبار سیاسی, اخبار اجتماعی, اخبار حوادث, اخبار ورزشی, اخبار فرهنگی و هنری و ده ها موضوع خبری دیگر که میتوانید برای طراحی و پباده سازی آن برنامه ریزی نمایید.

    در این مقاله ما میتوانیم قابلیت ها و مزایای بسیار زیادی را برای وب سایت های خبری برای شما خواننده عزیز بشمریم. به عنوان مثال قابلیت بسیار منحصر به فردی که تمامی مشتریان ما دوست دارند تا در وب سایت خبری خود داشته باشند قابلیت وجود RSS در وب سایت میباشد. این قابلیت به کاربران شما این امکان را میدهد تا اخبار روزانه و حتی دقیقه ای را بدون اینکه وارد سایت شما بشوند, به راحتی به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

    البته تمامی این قابلیت ها و قابلیت ها بسیار زیاد دیگری که لیست کامل آنها را از همین صفحه میتوانید مشاهده نمایید, وجود کنترل پنل بسیار حرفه ای و زیبا با سطوح دسترسی مختلف میتواند نوید بخش وب سایت بسیار موفق را به شما بدهد. به عنوان مثال شاید شما دوست داشته باشید که افراد مختلف را برای مدیریت بخش های و سرویس ها مختلف خبری استخدام نمایید تا هر کدام از آنها به صورت مستقل بتوانند بخش مربوطه را بروز رسانی نمایند. بنابریان به شما توصیه مینماییم تا در محل شرکت طراحی سیرن حضور داشته باشید تا از نمونه کنترل پنل هایی که کاملا اختصاصی هم طراحی و برنامه نویسی شده اند بازدید به عمل بیاورید.

    مطمئننا طراحان شرکت طراحی سیرن قابلیت بروزرسانی خودکار و قرار دادن اخبار حتی از وب سایت های دیگر را برای شما در وب سایت شما منظور خواهند نمود.
    مطمئنا طراحی  وب سایت خبری و موفق بودن آن برای شما اعتبار جدیدی را به ارمغان می آورد و میتوانید از مزایای داشتن آن بهره چندانی ببرید.
    موضوعاتی که در وب سایت خبری میتوانید داشته باشید عبارتند از:

    اخبار سیاسی که شامل
    اخبار رهبری
    اخبار دولت
    اخبار مجلس
    اخبار سیاست خارجی و هسته ای
    اخبار احزاب و تشکل ها
    اخبار سایر حوزه ها


    اخبار اقتصادی که شامل
    طراحی اخبار اقتصاد کلان
    طراحی اخبار انرژی
    طراحی اخبار بانک, بیمه, بورس
    طراحی اخبار امور زیر بنایی
    طراحی اخبار صنعت و معدن
    طراحی اخبار کشاورزی
    طراحی اخبار تجارت
    طراحی اخبار اشتغال و تعاون


    اخبار اجتماعی که شامل
    اخبار بهداشت و رفاه
    اخبار حقوقی و قضایی
    اخبار زن و خانواده
    اخبار دفاعی و انتظامی


    اخبار فرهنگی که شامل
    طراحی اخبار میراث فرهنگی و گردشگری
    طراحی اخبار سینما و تئاتر و تلویزیون
    طراحی اخبار فرهنگ و ادب
    طراحی اخبار آموزش
    طراحی اخبار موسیقی
    طراحی اخبار معارف
    طراحی اخبار رسانه
    طراحی اخبار دانشگاه


    اخبار علمی
    اخبار محیط زیست
    اخبار فناوری
    اخبار علوم
    اخبار جامعه اطلاعاتی
    اخبار پزشکی


    اخبار ورزشی که شامل
    طراحی اخبار فوتبال و فوتسال
    طراحی اخبار توپ و تور
    طراحی اخبار کشتی و وزنه برداری
    طراحی اخبار ورزش های پایه
    طراحی اخبار ورزشهای رزمی
    طراحی اخبار ورزشهای راکتی
    طراحی اخبار مرزش بانوان
    طراحی اخبار نهادها


    اخبار بین المللی که شامل
    اخبار آمریکا
    اخبار آفریقا
    اخبار اروپا
    اخبار آسیا و اقیانوسه
    اخبار خاورمیانه
    اخبار روابط خارجی

خدمات طراحی سایت سیرن