09173119959 مشاوره

پشتیبانی و نگهداری وب سایت در شیراز

پشتیبانی و نگهداری وب سایت ارزان

پشتیبانی و نگهداری وب سایت حرفه ای

پشتیبانی و نگهداری وب سایت
نگهداری و بروزرسانی محتوا و مطالب وب‌ سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد. در یک مثال خوب وب‌ سایت را می‌توان مشابه یک خانه دانست که بدون نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب و نازیبا به خود می‌گیرد. یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی و نگهداری مناسب پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد.

خدمات پشتیبانی محتوایی سایت

نگهداری و بروزرسانی محتوا و مطالب وب‌ سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد. در یک مثال خوب وب‌ سایت را می‌توان مشابه یک خانه دانست که بدون نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب و نازیبا به خود می‌گیرد. یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی و نگهداری مناسب پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد. محتوای وب‌ سایت به صورت غیر استاندارد وارد وب‌ سایت خواهد شد و رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو تنزل خواهد کرد یا مطابق انتظار شما رشد نخواهد کرد. اینها همگی به این معناست که برای پایدار و مطلوب نگه‌داشته شدن وب‌ سایتتان، یا باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید و یا اینکه این وظیفه را به نیروهای متخصص دیگری واگذار کنید.

 

خدمات پشتیبانی محتوایی سایت شامل

تمام فرآیندهای قرارگرفتن محتوا و تولید برخی از انواع محتوا برای وب‌ سایت شماست. بروزرسانی مطالب ، خدمات، محصولات، اخبار و … به وب‌ سایت شما جلوه می‌بخشند و آنرا از حالت بی‌روح و ساکت خود خارج می‌کنند. تلاش ما بر این بوده‌است که بتوانیم مجموعه‌ای از افراد باتجربه را گرد هم آوریم که پشتبانی کامل وب‌ سایت شما را بر عهده بگیرند. با برون‌سپاری خدمات پشتیبانی محتوایی و تامین مطلب سایت، شما از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:

۱. مشکل شما مبنی بر نداشتن منابع کافی برای استخدام نیرویی که فعالیت‌های مربوط به وب‌ سایت شما را بر عهده گیرد رفع می‌شود. همچنین شما بر کسب و کار خود تمرکز می‌کنید و از بابت وب‌ سایت دیگر نگران نخواهید بود.
۲. طرح‌های گرافیکی مورد نیاز شما به وسیله‌ی کارشناسان طراحی گرافیکی شرکت انجام خواهد شد و ظاهر وب‌ سایت شما از حالت زیبای خود خارج نخواهد شد.
۳. کارشناسان محتوایی به تولید محتوای مورد نیاز شما خواهند پرداخت. البته گاهی ممکن است موضوع وب‌ سایت شما با تخصص کارشناسان محتوایی ما همخوانی نداشته باشد که در این صورت شما را، راهنمایی خواهیم کرد.
۴. تعیین کار برای زمان مشخص و دریافت آن در زمان مقرر با استفاده از سیستم آنلاین پشتیبانی سیرن.
۶. تولید صفحات وب، طراحی صفحات، تصاویر، اسلایدها، فایل‌های فلش، مراقبت از ورود استاندارد محتوا، رعایت اصول بهینه‌ سازی موتورهای جستجو و … تماماً بر عهده‌ی ما خواهد بود.

شما متناسب با نیازتان می‌توانید هر یک از خدمات پشتیبانی محتوای سایت را حتی به صورت مجزا که کاربر و مشتری مجبور به انتخاب بسته ویا پکیج نباشد رانتخاب کنید. همچنین اگر ارزیابی درستی از نیاز خود ندارید، می‌توانید در این مورد از ما مشاوره بگیرید..

پشتیبانی و نگهداری وب سایت

پشتیبانی و نگهداری وب سایت  شما بصورت ۲۴ ساعته، انجام کلیه به روز رسانی های وب سایت ، خدمات امنیتی و …

خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت  شامل عملکرد هایی نظیر:مدیریت محتوای سایت توسط افزودن ، ویرایش یا حذف محتوای موجود مانند بروز رسانی اطلاعات محصول یا اخبار شرکت، بکار گرفتن ابزارهای حرکت در سایت (مانند تصاویر و المان ها)، قرار دادن محصولات جدید در سبد خرید ، افزودن ویژگی های جدید به وب سایت، نگهداری خبرنامه و لیست های ایمیل، حفاظت در مقابل هر روزنه امنیتی در جریان امور عادی.

پشتیبانی سایت   یکی از مهم ترین بخش ها جهت به روز نگه داشتن سایت و یکی از عوامل مهم رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می باشد.  نگهداری و به روز رسانی وب سایت یکی از مهم ترین وظایفی است که مدیر یک وب سایت به عهده دارد.  وب سایت مانند یک وسیله یا یک مکان می ماند. همان طور که می دانید اگر از یک مکان و یا یک وسیله به خوبی مراقبت نشود پس از مدتی آن ها از قالب های استاندارد و حالت های اولیه ی خود خارج می شوند و شکلی نا مناسب به خود می گیرند. این موضوع در مورد یک وب سایت هم صدق می کند یعنی اگر شما به صورت استاندارد داده پردازی ننمایید سایت شما کیفیت اولیه اش را از دست می دهد و رتبه سایت شما در موتورهای جستجو گر نزول خواهد داشت.

پشتیبانی و نگهداری وب سایت  :

 1. رفع خطای احتمالی سایت‬
 2. پاسخگویی تلفنی به مشکلات احتمالی‫‬
 3. ‫‬رفع ایرادات کاربری در ساعات اداری
 4. ‬تعریف ایمیل های جدید
 5. پشتیبانی از خدمات پست الکترونیک
 6. ‬پاسخگویی به مشکلات از طریق تیکت نرم افزار پشتیبانی
 7. ‫‬تغییر و ارسال رمزهای عبور فراموش شده
 8. بروز رسانی نسخه نرم افزاری وب سایت
 9. تهیه پشتیبان از فایل ها و اطلاعات بصورت روزانه
 10. تامین امنیت و مانیتورینگ امنیتی وب سایت
 11. مشاوره و ارائه راهکاری های سئو ( رتبه سایت )
 12. امکان ایجاد قابلیت های سفارشی ( نسخه های بروز )
 13. بهینه سازی سرعت و کیفیت وب سایت

پشتیبانی و نگهداری وب سایت  شامل :

 1. نگهداری و پشتیبانی فنی
 2. نگهداری و پشتیبانی محتوایی
 3. نگهداری و پشتیبانی امنیتی


پشتیبانی و نگهداری فنی شامل مراقبت از وب سایت شما در قبال مشکلات احتمالی است که ممکن است روی دهد. همچنین در صورتی که مشکلات فنی وب سایت شما بحرانی نباشد در فرآیند پشتیبانی این مشکلات برای شما رفع خواهد شد.
پشتیبانی محتوایی شامل قرار گرفتن داده ها و محتویات در سایت که شامل اخبار، به روز رسانی قیمت کالاها و … می باشد که این مطالب باید درست و دقیق در سایت شما قرار گیرد چون در غیر این صورت باعث بروز مشکلات برای شما و مشتریان شما خواهد شد.
اگر یک مدیر وب سایت بخواهد به تنهایی تمامی این مراحل را انجام دهد هم باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشد و هم بتواند اطلاعات خود را در این زمینه به روز رسانی نماید که تمامی این کارها هم زمان بر است و هم تجربه و علم کافی نیاز دارد.

خدمات در زمینه ی پشتیبانی و نگهداری وب سایت  :
۱- نگهداری و رفع ایرادات فنی احتمالی وب سایت
۲- مانیتورینگ وب سایت و جلو گیری از بروز مشکلات فنی
۳- مشاوره و رفع ایرادات کاربری وب سایت
۴- جابجایی وبسایت و انتقال آن به هاست جدید در صورت نیاز

عقد قرارداد پشتیبانی و نگهداری وب سایت  :

 1. پشتیبانی فنی بسته به نوع انتخاب شده
 2. پشتیبانی امنیتی
 3. پشتیبانی تلفنی
 4. طراحی تبلیغات عکسی و بنرها
 5. طراحی اختصاصی
 6. طراحی و تولید فایل فلش
 7. تولید فرم‌ سفارشی و گردش کاری
 8. ارسال گزارش تحلیلی کاربران به مدیر سایت
 9. مشاوره تهیه سیستم مدیریت محتوا
 10. مشاوره ورود محتوا
 11. اصلاح ساختار محتوایی
 12. جلسات مشاوره حضوری

نکات مهم :

 1. هزینه تمامی پکیج ها به صورت توافقی و با در نظر گرفتن محتوای سایت شما و پکیج انتخابی و… محاسبه می گردد.
 2. فرآیند پشتیبانی معمولا در دو پکیچ اول تنها از طریق سیستم پشتیبانی صورت خواهد پذیرفت.
 3. پشتیبانی با در نظر گرفتن محدودیت‌های نرم‌افزار وب‌ سایت شما اجرا خواهد شد.
 4. مشاوره‌های حضوری در محل شرکت برگزار خواهند شد.
 5. برای قراردادهای پشتیبانی فنی در تمامی پکیج ها تمام هزینه پشتیبانی در ابتدای دوره اخذ خواهد شد.
 6. مدت زمان پشتیبانی بسته به انتخاب مشتری بین ۱ تا ۱۲ ماه خواهد بود.
 7. گزارش کار تیم پشتیبانی در انتهای هر دوره برای مشترک ارسال خواهد شد.
 8. ارائه پشتیبانی حضوری در حال حاظر تنها در تهران امکان پذیر می باشد.

خدمات طراحی سایت سیرن