یکشنبه 17 فروردین 1399 ( 4:26:9 )
پشتیبانی و بازاریابی اینترنتی سایت

پاسخگوی نیازهای شما هستیم

پشتیبانی یک ادعا نیست بلکه یک وظیفه است. شاید بزرگترین مانع در اجرای پروژه ها و آرمان های یک سازمان یا شرکت عدم وجود پشتیبان مناسب چه از نظر نرم افزاری و چه از نظر سخت افزاری و سرمایه ای باشد. اینگونه است که بسیاری از ایده های ناب و دست نخورده هیچگاه اجرایی نمی شوند. امیدان با درک نیاز های مشتریان توانسته است پشتیبانی مطمئن برای مشتریان خود باشد.

برای تیم سیرن هیچ غیر ممکنی وجود ندارد. این تفکریست که از بدو تاسیس مجموعه، به عنوان آرمان اصلی این مجموعه مورد توجه قرار گرفت. امیدان هیچ غیر ممکن و یا محالی را نمی پذیرد و استقبال از بزرگترین چالش ها را به عنوان بخشی از مسیر رشد و پیشرفت خود می پندارد. آنچه در رویای شماست تخصص ماست. نمی توانیم، نمی شود، امکان ندارد و احتمال دارد، در سیرن کاملا بی معناست.

طراحی وب خلاقانه-Creative Design

در شرایط کنونی و با توجه به افزایش روزافزون وب سایتهای اینترنتی، دیگر تنها داشتن یک وب سایت کافی نیست بلکه امروزه سایتهایی به یاد کاربران اینترنت می مانند که با ایده های نو و خلاقانه طراحی شده باشند.

 

توسعه وب- Web Development

آیا میدانید داشتن یک وب سایت زیبا و کارآمد بدون توسعه مانند احداث یک فروشگاه لوکس در جزیره ای متروک است؟ امیدان به پشتوانه متخصصان خود در زمینه توسعه وب، حضورتان را در عرصه وب پررنگ کرده و مانند نگینی در دنیای بیکران اینترنت به درخشش درمی آورد.

پشتیبانی و آموزش - support

تحویل وب سایت به شما پایان راه نیست، بلکه آغاز کار و تعهد ماست. ارائه خدمات پشتیبانی، نگهداری و بروز رسانی برنامه سایت به منظور حفظ کارائی و تداوم سرویس‌دهی آن برعهده سیرن بوده و با افتخار در کنار و همراه شما خواهیم بود

 

جهت مشاوره رایگان و امور سفارشات نسبت به تکمیل فرم سفارش آنلاین اقدام بفرمائید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت