09173119959 مشاوره

مشاوره طراحی سایت در شیراز

مشاوره طراحی سایت ارزان

مشاوره طراحی سایت حرفه ای

مشاوره طراحی سایت
طراحی سایت از جمله خدماتی است که گروه طراحی سیرن در اختیار مشتریان خود می گذارد. تیم‌های تخصصی این شرکت، مشتمل بر تیم آنالیز سایت و استراتژی فروش، دپارتمان گرافیک، دپارتمان پیاده سازی و برنامه نویسی وب سایت، با علم به آخرین دستاوردهای طراحی وب سایت، بهترین سایت‌های اینترنتی را هم از نظر زیبایی، و از هم نظر رعایت اصول و قوانین بروز سئو در زمینه طراحی صفحات وب خلق می‌نمایند.

چرا شما نیاز به مشاوره طراحی سایت دارید ؟ 

همانگونه که می دانید داشتن یک وب سایت اینترنتی ، تنها یک تجمل یا تبلیغ نیست ، بلکه وب سایت شما عبارت است از هویت شما در دنیای مجازی . به عبارت دیگر همانگونه که شما در دنیای حقیقی صاحب یک کار و کسب می باشید ، در دنیای وب و اینترنت نیز با داشتن یک وب سایت ، دارای یک تجارت اینترنتی هستید . بنابر این همانگونه که شما برای سرمایه گذاری و آغاز یک فعالیت جدید در کسب و کارتان نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات می باشید ، در دنیای مجازی نیز نیازمند دریافت نظرات متخصصین این عرصه می باشید .

در کشور ما به واسطه فعالیت نیروهای جوان در عرصه طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی ، نوعی نگاه غیر تخصصی و غیر کارشناسانه به این کار وجود دارد که متاسفانه باعث گردیده تا کسانی که اقدام به طراحی وب سایت شان یا عقد قرارداد با شرکتهای طراح سایت می نمایند ، نگاه جامع و کاملی نسبت به این زمینه نداشته و متاسفانه در خیلی از موارد ثمری که می بایست از سرمایه گذاری خود ببرند ، عایدشان نخواهد شد و ایشان را دچار سردرگمی خواهد کرد .

از لحاظ فنی و بعد تکنیکال، کشور ایران یکی از غنی ترین کشورهای دنیا در زمینه نرم افزار و برنامه نویسی می باشد. این امر غیر قابل انکار است که سطح گسترده ای از نرم افزارها که توسط کمپانی های بزرگ در دنیا تولید می گردد، قابل پیاده سازی توسط برنامه نویسان و مهندسان نرم افزار در ایران است. به بیان دیگر، بسیاری از برنامه نویسان در ایران، قابلیت پیاده سازی پروژه های بسیار پیچیده را دارند و این امر را بارها در پروژه های مختلف به نمایش گذاشته اند. ممکن است در زمینه سخت افزار در دنیا پیشرو نباشیم، اما در زمینه نرم افزار و طراحی سیستم های نرم افزاری، اگر پیشرو نباشیم، لااقل چیزی هم برای پیاده سازی کم نداریم.

خدمات مشاوره طراحی سایت، سئو، امنیت و تولید محتوا

خدمات مشاوره بخش جدایی ناپذیری از طراحی و تبلیغات می باشد. لذا به جهت رفع این نیاز ما مشاوره را در کنار سایر خدمات خود به مشتریان عزیز ارائه می دهیم. خدمات ارائه شده شامل مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری (تنها در شهر شیراز) می باشند که با توجه به نیاز می توانید از آنها استفاده بفرمایید. شرایط کلی مشاوره هر کدام از خدمات به صورت کلی در بخش مربوط به آنها ذکر شده است. اما ممکن است شما نیاز به سفارش خدمات در سیرن نداشته باشید و یا نیاز به مشاوره بیش از موارد اعلام شده در خدمات باشید. در این شرایط ما شما را تنها نخواهیم گذاشت و این خدمات را در اختیارتان قرار می دهیم.

مراحل کار پس از مشاوره طراحی سایت

طی جلسه مشاوره طراحی سایت هدف شما از حضور در فضای وب، مخاطبین، رقبا و شرکت های همکار و امکانات مورد نیاز شما شناسایی میشوند. پس از جلسه پروپوزالی کامل از آنچه مورد نیاز شماست تهیه شده و برای شما ارسال میگردد.

در این پروپوزال شرحی کامل از آنچه مورد نیاز شما برای موفقیت در فضای وب فارسی است تهیه میشود، ساختار درختی سایت ترسیم شده و امکانات اصلی آن به تفکیک شرح داده میشوند. در این مرحله اطلاعات کاملی از زمان بندی اجرای پروژه، هزینه ها و مراحل طراحی سایت به شما ارائه میگردد که سند همکاری ما در آینده خواهد بود.

در جلسات مشاوره طراحی تلاش میکنیم همه سوالات شما را به صورت کامل پاسخ دهیم تا هیچ ابهامی در پروسه پیاده سازی سایت وجود نداشته باشد. این امر موجب می شود هر دو طرف وظایف و تعهدات خود را به درستی بشناسند.

خدمات طراحی سایت سیرن