پنج شنبه 14 فروردین 1399 ( 23:46:52 )
طراحی گرافیک وب سایت UX و UI

 اصولی هست که اکثر سازمان ها و موسسات با آن آشنایی ندارند و آن قواعد طراحی گرافیک و رابط کاربری سایت ها و نرم افزارهای آن هاست. حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد از تماس های مشتریان با گروه طراحی سایت سیرن مربوط به این موضوع است که وب سایتی داشتند که اصلا بازخور و درآمدی برای آن ها نداشته است و گلایه مند از این که شرکت پیمانکارشان با این که محتوا و ساختار خوبی برایشان پیاده سازی کرده اما سایتی کم بازدید دارند. پاسخ ما به این قبیل تماس ها معمولا پاسخی واحد است : کاربران شما نمی توانند با سایت یا نرم افزار شما ارتباط برقرار کنند.
    بله پاسخ ساده است، زمانی که کاربری وارد فضای مجازی شما اعم از وب سایت* نرم افزارهای تحت وب یا ویندوز * نرم افزارهای اندروید یا آی او اس شما می شوند در نگاه اول ساختار گرافیکی چشم نواز در راستای راحتی کار با آن ها اولویت پیدا میکند و اگر کاربر نتواند به این مهم برسد دچار سردرگمی و بی میلی در وب سایت یا ... شما شده و به سرعت آن صفحه را ترک می کند. امروزه زیبایی و سادگی در کنار هم نقش مهمی در نگه داشتن یا فراری دادن کاربران ایفا میکند فارغ از این که محتوای کاملی داشته باشید. این موضوع حایز اهمیت است که شما برای چه کاری، چه نوع طراحی و رابط کاربری داشته باشید، شاید برای یک طرح سازمانی استفاده زیاد از تصاویر منطقی نباشد و بر عکس در یک طرح تجاری و پر محصول مهمترین چیز استفاده از عکس های با کیفیت و مرتبط با آن شرکت باشد.
  مرکز طراحی سایت سیرن با علم به این موضوعات و جایگاه گرافیک و سهولت استفاده کاربر از آن محصول در فضای مجازی، همیشه رقیبی جدی برای سایر شرکت ها بوده و به لطف خدا تاکنون پروژه های زیادی را به مرحله سود آوری برای واحدهای مختلف رسانده است. بسیاری از شرکت ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی برای اطمینان از خروجی گرافیکی قابل قبول با افرو همکاری می کنند. چنانچه شما هم جزو این ۲۰ تا ۳۰ درصد هستید و یا ریسک این دسته را قبول نمیکنید و از ابتدا می خواهید کار حرفه ای و پربازده ای داشته باشید نمونه کارهای افرو را دنبال کنید تا با نوع کارهای شرکت طراحی سایت افرو بیشتر آشنا شوید.