دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ( 9:24:18 )
سیرن در گذر یک سال یلدایی - ۹۴

یلدا آغاز چیرگی روشنی بر تاریکی است. بلندترین شب سال بهانه‌ای است برای این که در کنار خانواده و دوستان بنشینیم و نیک بگوییم و نیکو بشنویم. یلدا تلنگری برای یادآوری نیک سرشتی ما ایرانیان است، فرصتی برای این که تفکر کنیم، لبخند بزنیم، دوست بداریم و به ایرانی بودن خود ببالیم؛ فرصتی برای این که شعری از حافظ بخوانیم، در سرمای زمستان دل‌هایمان را گرم نگه داریم و برای یکدیگر بهترین‌ها را آرزو کنیم.

آرزوی ما سربلندی و سرافرازی این کشور است. آرزوی ما این است که جوانان این مرز و بوم سربلند و پیروز باشند و هر روز پیشرفت و دستاوردی جدید را شاهد باشیم و این محقق نمی‌شود جز در سایه تلاش و همت بلند. ما بیش از ۵ سال است که در سیرن تلاش می‌کنیم تا بتوانیم محتوای حوزه فناوری را به بهترین شکل ممکن برای کاربران عزیزمان فراهم کنیم و هر سال بهتر از قبل شده‌ایم. بی‌شک هنوز کاستی‌ها بسیارند و در تلاش هستیم تا جای ممکن آنها را برطرف کنیم، اما در ارائه محتوا به بهترین شکل، تا جایی که در توان داریم دریغ نکرده‌ایم.

پاییز رو به پایان است و از آنجا که جوجه را آخر پاییز می‌شمارند، ما هم تصمیم گرفتیم تا نگاهی به مهم‌ترین و برترین مقالات سیرن در یک سال گذشته بپردازیم. مقالات را در ۶ دسته بهترین بررسی‌ها، بهترین بررسی‌های ویدیویی، بهترین مقالات آموزشی، بهترین مقالات و ویدیوهای اختصاصی سیرن، بهترین اپلیکیشن‌های معرفی شده در زوم‌اپ و جنجالی‌ترین مقالات معرفی می‌کنیم. در ادامه بهترین‌های سیرن را مشاهده می‌کنید.

 

برچسب ها :

نظرات داده شده

دیدگاه شما

ایمیل شما :

نام شما :

نظر شما :