دوشنبه 8 خرداد 1396 ( 19:34:22 )
اهمیت سئو و بازاریابی اینترنتی

بهینه سازی وب سایت

اگر مي خواهيد رتبه بالايي در موتورهاي جستجو داشته باشيد به شما شديدا توصيه ميكنيم بر روي كلمات كليدي خود بيشتر كار كنيد.

کلمات کلیدی یکی از عوامل مهم برای بهینه سازی سایت در موتور های جستجو می باشد. انتخاب کلمات کلیدی متناسب و متعارف همیشه برای بالا کشاندن سایت شما در نتایج موتورهای جستجو موثر می باشد. این مرحله یکی از مهمترین مراحل در علم SEO می‌باشد.

انتخاب و استفاده صحيح از كلمات كليدي در وب سايت تبديل به يك علم كاملا تخصصي شده و سیرن با آگاهي کامل از اين علم و تجربيات خود در اين زمينه كلمات كليدي وب سایت شما را آنالیز کرده و در سايت به كار مي برد و بر اساس آن وب سایت شما را به موتور هاي جستجو معر في ميكند.

هدف ما قرار دادن سايت شما در بالا ترين رتبه گوگل و افزايش رنكينگ سايت شما در گوگل است. مراحل انتخاب کلمات کلیدی
 • آنالیز کلمات کلیدی: ما بر اساس فعالیت و اهداف بازاریابی شما کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم که بر اساس آنها می خواهید افزایش ترافیک سایت خود را افزایش دهید.
 • انتخاب کلمات کلیدی: تیم بهینه سازی وب سیرن متناسب با اهداف، بودجه، رقابت و زمان مورد نظر شما بهترین کلمه را از کلمات شما انتخاب می کنند.
 • استفاده از کلمات کلیدی: تیمهای تخصصی ما پس از انتخاب کلمات کلیدی، کلمات مورد نظر را بر اساس الگوریتمهای گوگل در جایگاههای مختلف متن و متا تگهای سایت قرار داده و پس از بهینه سازی وب سایت بر این اساس سایت شما را به موتورهای جستجو معرفی می کنند.

پس از معرفی وب سایت، سیرن با تحلیل مداوم گزارشات آماری سایت و دریافت گزارش از نتایج کلمات جستجو اقدام به بهینه سازی کلمات تا رسیدن به اهداف اصلی وب سایت یعنی کسب درآمد می نماید.
ما بهترین رنکینگ و بالاترین رتبه را برای وب سایت شما با تعریف بهترین استراتژی از آنالیز کلمات کلیدی شما می آوریم
 
تهیه متن وب سایت
 
وجود وب سایت شما، به مطالب و مواد گرافیکی مانند کلمات، نمادهای بصری و گرافیکی، فایلهای صوتی و تصویری که برای آن
انتخاب می کنید وابسته است.

در واقع این وب سایت نمادی از شرکت یا تشکیلات شما است که در سطح جهانی عرضه میشود.

اهمیت متن وب سایت در نتایج جستجو
گوگل تمام صفحاتی را كه موضوع آنها با عبارتی كه شما جستجو كرده اید مرتبط است لیست می كند، اما اینكه چه صفحاتی از
كدام سایتها در صدر نتایج جستجو قرار می گیرند به عوامل مختلفی بستگی دارد. یكی از آنها تراكم كلمات كلیدی است بنابراین باید سعی كنید متن شما به تعداد منطقی كلمات كلیدی داشته باشد.
برای این منظور كاسپید می تواند متن شما را به گونه ای تنظیم كند كه نسبت كلمات كلیدی به كل كلمات موجود در متن قابل توجه باشد.
اگر از كلمات مرتبط ولی با اشكال مختلف در وب سایت خود استفاده كنید به طوریكه این كلمات با موضوع سایت شما ارتباط داشته باشد موتورهای جستجو را متقاعد خواهید كرد كه وب سایت شما دارای محتویات متناسب با آنچه جستجو شده است می باشد.
اهمیت کلمات کلیدی در متن وب سایت
اندازه گیری تراكم كلمات كلیدی كار مشكلی است و باید توجه داشته باشید كه در استفاده از كلمات كلیدی در متن خود زیاده روی
نكنید.
یك كلمه به تعداد محدود می تواند در یك متن تكرار شود و اگر شما بیش از حد آنها را تكرار كنید (تقلب كنید) موتور جستجوی گوگل به عنوان یكی از تولید كنندگان اصلی ترافیك متوجه می شود و رتبه صفحه شما در این موتور جستجو پایین می آید. یا حتی ممكن است كلاً سایت شما را از لیست خود حذف كند.

بنابراین مدیریت كلمات كلیدی و تهیه متون وب سایت خود را به ما بسپارید

 

ایجاد لینک

j6frc9p2e4nw37yt8sivgzuobdla1mkxhq5.jpg

ایجاد لینک یکی از تکنیکهای سئو می باشد که در آن بر اساس استراتژی تعریف شده و مشخض از سایتهای دیگر به وب سایت لینک درست شده و ارتباطات مختلفی به وب سایت ایجاد می گردد.

لازم به توضیح است که ایجاد لینک باید در زمان مشخص و مطابق با استراتژی صحیح انجام شود، در صورتی که شما به صورت غیر حرفه ای و نا آگاهانه اقدام به ایجاد لینک در یک زمان غیر منطی کنید موتورهای جستجو گر به وب سایت شما امتیاز منفی داده و رتبه وب سایت شما کاهش می یابد. 
سیرن با ایجاد لینک برای وب سایت شما در یک دوره 6 الی 8 ماه اعتبار وب سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش داده و باعث افزایش رتبه سایت شما بر اساس کلمات کلیدی انتخابی می شود. یک پروسه ایجاد لینک ممکن است برای برخی از کلمات و وب سایتها تا 2 سال هم زمان ببرد.

 

شاخصهای مورد بحث در ایجاد لینک
 • اضافه کردن لینک در دایرکتوری های مختلف
 • ثبت مقالات
 • تبادل لینک با دیگر سایتها
 • درج اخبار در سایتهای خبری
 • ثبت در وب لاگها
بهینه سازی اخبار
بهینه سازی اخباریکی از عوامل خیلی مهم در افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو درج اخبار در سایتها و
دایرکتوری ها خبری معروف دنیا از جمله گوگل، یاهو . ... می باشد.

سیرن با تهیه متن خبری شما بر اساس اهداف تجاری و کلمات کلیدی مورد نظر، خبر مربوطه را در سایتهای خبری درج می نماید علاوه بر این با درج ویدئو در اخبار و لینک کلمات کلیدی شما باعث افزایش ترافیک و ایجاد یک لینک ارزشمند برای سایت شما شده است.

مزایای بهینه سازی اخبار
 • افزایش ترافیک وب سایت
 • قرار گرفتن اخبار شما در بالای سایتهای خبری گوگل و یاهو
 • اضافه کردن ویدئو در سایت
 • امکان مشاهده آمار بازدیدکنندگان
 • افزایش رنکینگ در سایتهای گوگل و یاهو